Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тік нан кескіш |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.37 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Кесу қалыңдығын бекіту |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Кесу қалыңдығы | 12 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 67 кг |
| Жалпы биіктігі | 750 мм |
| Жалпы ұзындығы | 640 мм |
| Жалпы ені | 740 мм |
| Туралған нан өнімдерінің параметрлері | |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Орнату | үстел үсті |
| Кесудің қалыңдығы | 12 мм |
| Батонның ұзындығы | 360 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Ені | 740 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 66.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 84.7 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | н0000123472 |
Сипаттамасы
Нан кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында белгіленген қалыңдықтағы бидай мен қара бидай нандарын кесу үшін қолданылады. Модель кесілетін нан-тоқаш өнімінің биіктігін реттеуге мүмкіндік береді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 700x700x700 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 283 900 ₸




