Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Бейтарап, Көмекші |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
Сипаттамасы Есептегіш бейтарап ПНТ-1,12 тарату желісінде қолданылады және өзіне-өзі қызмет көрсету жүйесі бар кафелерде және ірі супермаркеттерде пайдалануға жарамды. Модель еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жабдық толығымен қалыңдығы 1 мм тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 185 700 ₸




