Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.5 кВт |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Тоңазытқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 80 кг |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
Сипаттамасы ПОТ-1,12 тоңазытылған есептегіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқын сусындарды, салаттарды, ашытылған сүт өнімдерін және салқындатылған күйде сақтауды қажет ететін басқа да тағамдарды қысқа мерзімді сақтау және тарату үшін қолданылады. Модель басқару панелімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 445 600 ₸




