Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 130 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Артикул | ТЖЭТ-2 |
Сипаттамасы
Қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 515 000 ₸





