Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 130 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 300 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 895 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 395 000 ₸




