Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Қуат көзі | Газ |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Температураны автоматты түрде реттеу |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 820 мм |
| Ені | 1320 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Салмақ | 140 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ені | 820 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Сипаттамасы Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және камерадағы температуралық режимді автоматты түрде қамтамасыз етумен жабдықталған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 288 000 ₸








