| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде реттеу, Артқы жарық |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 65 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Ені | 1250 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 150 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
| Ішкі ені | 820 мм |
|
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz Қосылу |
220/380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Камера өлшемдері | 610х820х150 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 300 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Қуат | 6 кВТ |
| Ені | 1250 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру, ет, балық, көкөніс және басқа да тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель температураны реттеуге арналған 2 релесі бар электромеханикалық басқару панелімен, камераның төменгі және жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтерімен, ішкі жарықтандырумен және бакелиттен жасалған жылытылмайтын тұтқасы бар есікпен және жұмыс процесін басқаруға мүмкіндік беретін бақылау терезесімен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, алдыңғы панелі тот баспайтын болаттан және шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер
- Қызып кету кезінде автоматты түрде өшіру
- Қыздыру индикаторы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40 кг/сағ
- Температуралық диапазон: 20-дан 300 °C-қа дейін
- Жұмыс температурасы: 210 °C
- Тэндер саны: 10
- Қыздыру уақыты 210 °C дейін: 15 мин.
- Материалдың қалыңдығы:
- Болат: 0,8 мм
- Темір: 0,6 мм
- Шыны: 5 мм
- Сонымен қатар, металл пештің орнына тасты сатып алуға болады.
-
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz
- Бағасы: 184 600 ₸







