Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.1 кг |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 350 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
Сипаттамасы Индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 73 000 ₸







