Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Оттықтың түрі | Шыны керамика |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz
Габариты:Длина (мм): 800
Ширина (мм): 800
Высота (мм): 800
Питание:Номинальный ток: 220 В
Потребляемая мощность: 3,0 кВт*4
Номинальная частота: 50 Гц
плиты профессиональные предназначены для приготовления первых, вторых, третьих блюд в наплитной посуде, а также для жарки полуфабрикатов из мяса, рыбы, овощей и выпечки мелко штучных кулинарных изделий на кухнях ресторанов, столовых и других предприятиях общественного питания.
Габариты:800x800x800 (120мм-Бортик)
Номинальное напряжение:220 В
Номинальное мощность:3,0 кВт*4
Номинальное частота:50 Гц
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 460 000 ₸








