Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 14 кВт |
| Салмақ | 25 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
Сипаттамасы Индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Плитаның корпусы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 285 000 ₸








