Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 600 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 270 айн/мин |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1 Вт |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 340 мм |
| Биіктігі | 650 мм |
| Салмақ | 32 кг |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
| Түрлері | электрлік |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Орнату | үстел үсті |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Биіктігі | 650 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Артикул | н0000126332 |
Сипаттамасы
Сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін қолданылады. Модель жетекпен және роторы бар сүртуге арналған құрылғымен жабдықталған.
Жинақтау:
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 4 мм 00.00.04
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
Ерекшеліктері:
- сүртудің 2 түрі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,75 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 714х563х778 мм
- Қаптама көлемі: 0,31 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
-
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 368 000 ₸




