Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 860 мм |
| Биіктігі | 220 мм |
| Салмақ | 11 кг |
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz
Сипаттамасы Аралас индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші, үшінші және паназиялық тағамдарды плитаға қойылатын ыдыстарда дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Плитаның корпусы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 196 000 ₸






