Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Биіктігі | 180 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 775 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
Сипаттамасы Индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Плитаның корпусы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 115 000 ₸





