Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 390 мм |
| Салмақ | 19 кг |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 1 (3 сақина) |
| Қуат | 12 кВТ |
| Ені | 590 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Биіктігі | 390 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | 9300193 |
Сипаттамасы
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, электрмен тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 12 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,3 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,86 кг/сағ
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 000 ₸







