Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Авто өртеу | Иә |
| газ оттықтарды бақылау | Иә |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 165 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 1265 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 6 |
| Духовканың температуралық режимі | 280 °С |
| Қуат | 27 кВТ |
| Ені | 1265 мм |
| Тереңдігі | 850-ден 895 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 860-тан 960 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, электрмен тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері ұнтақпен қапталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Үрмелі шкаф: 6 кВТ
- Тұтынылатын электр қуаты: 0,1 кВТ
- Газ шығыны:
- Жалпы:
- Табиғи: 2,9 м3/сағат
- Сұйытылған: 2,219 кг/сағ
- Үрмелі шкаф:
- Табиғи: 0,65 м3/сағат
- Жалпы:
- Газдың қысымы (мин. / ном. / макс.):
- Табиғи: 637 / 1275 / 1765 Өа
- Сұйытылған: 2452 / 2942 / 3432 Өа
- Қуыру камерасын 240 °С дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 990 000 ₸




