Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 140 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 18 кВТ |
| Ені | 1400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Артикул | КЭТ-6-0,12 |
Сипаттамасы
Электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1400х920х855 мм
- Қаптама көлемі: 0,52 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 442 200 ₸




