Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 90 кг |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 жылы, 220 жылы |
| Қуат | 12 кВТ |
| Ені | 840-тан 1050 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 109 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000129369 / ЭҮП-0.48-01 |
Сипаттамасы
Электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 920х920х620 мм
- Қаптама көлемі: 0,52 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 275 000 ₸





