Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 58 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 627 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтар саны | 2 |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Қуат | 18 кВТ |
| Ені | 417-ден 627 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 67 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000130135 / ЭҮП-0.24-01 |
Сипаттамасы
Электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 920х460х630 мм
- Қаптама көлемі: 0,27 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 257 651 ₸






