Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Секциялар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Материал | Болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу, Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 105 кг |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шредердің клапаны | + |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПОЛИАР |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | CM105-S |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 697х695х1960 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 790х744х2125 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8418501900 |
| Тауардың коды: | н0000208487 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 105 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 124 |
- Жұмыс температурасының диапазоны 0...+6 °C. Салқындату түрі - динамикалық. Агрегаттың орналасуы - жоғарғы. Еріту түрі - автоматты, конденсатты буландыру жүйесімен. Шредердің клапаны. Электрондық басқару блогы. Төрт сөре, өлшемі 595х455 мм. Сөренің рұқсат етілген жүктемесі 40 кг. Жарықтандыру.
-
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Есіктердің ашылатын жақтарын өзгерту мүмкіндігі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 325 000 ₸




