Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Секциялар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Материал | Болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу, Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Ені | 680 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы габариттері (ДХХВ) | 790х740х2290 мм |
| Таза, кг артық емес | 95 |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ARKTO |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | R0,5-S |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 710х680х2200 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 790х740х2290 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8418509008 |
| Тауардың коды: | н0000191440 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 95 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 115 |
Габариттік өлшемдері, мм710х680х2200
Агрегаттың жоғарғы жағында орналасуы
Биіктігі, мм2200
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц 230/50
Шредердің клапаны +
Салқындату түрі динамикалық
Еріту түрі автоматты, конденсатты буландыру жүйесімен
Термореттегіш Эл. блок
Сөре өлшемі, мм: 530x450
Сөрелер саны: 5
Жарықтандыру: +
Құлып: +
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/чне 3,0 артық
Тұтынылатын қуат, кВТ 0,35 артық емес
Стандарт GastronormGN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг 95
Брутто салмағы, кг 115
Қаптамадағы өлшемдері, мм 790х740х2290
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 305 000 ₸






