| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Массасы | 115 кг |
| Қуат | 1.5 кВт |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Өнімділік | 500 дана/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Ұзындығы | 795 мм |
| Ені | 730 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Ара пішіні | Таспа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тұтынылатын қуат | 1910 Сейсенбі |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 795х730х1750 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 115 |
| Қуаты, кВТ: | 1.5 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Өнімділік, кг/сағ: | 500 |
Ет өнімдеріне арналған таспалы ара салқындатылған және мұздатылған етті, сондай-ақ сүйектері немесе сүйектері бар етті әртүрлі мөлшердегі бөліктерге жылдам кесуге арналған.
МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ 4 орындауында шығарылады.
Сенімділігімен, қауіпсіздігімен және Кеден одағының техникалық регламенттеріне сәйкестігімен, техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығымен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, еденге арналған, төрт реттелетін тіректерде, олардың көмегімен машинаны тегіс емес жерге қоюға болады.
Кесудің максималды биіктігі - 300 мм,
кесудің ені - 280 мм, өнімнің соңғы бөлігін кесуге арналған құрылғымен жабдықталған.
Аралау үстелі салқындатылған етті кесуге болатын қосымша жылжымалы жиналмалы үстелмен жабдықталған.
Қажетті қалыңдықтағы кесектерді ыңғайлы кесу үшін үстелге градациясы 5 мм болатын сызықтық шкала қолданылады.
Сипаттамалары:
Техникалық өнімділік, кг/сағ* - 500;
Электр энергиясын тұтыну, кВТ - 1,91;
Орнатылған қуат, кВТ - 1,5;
Таспа төсемінің қалыңдығы, ені, ұзындығы, мм - 0,6х20х2490;
Кесу биіктігі, артық емес, мм - 300;
Қоректендіруші электр желісі - үш фазалы;
токтың түрі - айнымалы;
номиналды кернеу, В - 380;
ток жиілігі, Гц - 50;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес;
Ұзындығы - 795;
Ені - 730;
Биіктігі - 1750;
Салмағы, кг, 115 артық емес.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
- Бағасы: 1 420 000 ₸







