| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Массасы | 23 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ара пішіні | Таспа |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 650 Сейсенбі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://world-technologies.satu.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Roal Meat W120BE етке арналған таспалы ара шағын цехтарға, асханаларға, мейрамханалар мен дүкендерге жарамды. |
Жаңа піскен немесе мұздатылған ет өнімдерін, соның ішінде сүйектері бар өнімдерді кесуге арналған.
Жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Корпус боялған металл
- Тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс үстелі
- Таспалы жайманың екі бағыттаушы дөңгелегінде шектеу бортының болуы
- Өнімнің қима енінің шкаласы және қос бекіткіш пластина
- Араның биіктігін реттеу
- Технологиялық кескіш тесік және ет-сүйек үгінділерін жинауға арналған науа
- Жоғарғы дөңгелекті көлденеңінен ішкі реттеу
- Ара полотносының үстіңгі және астыңғы тазалағыштары
- Өнім итергішінің саңылауға дейінгі бекітпесі
- Екі қосалқы аралау қалақтарының болуы.
Сипаттамалары:
Үстелдің өлшемі, мм: 465x325;
Жайма жылдамдығы, м/сек: 15;
Араның биіктігі, мм 0-200;
Араның ені, мм 100
Таспа төсемінің өлшемі - 1200х15,5х0,4;
Орауыштың диаметрі, мм: 128;
Қосылу, Сағат: 220;
Қуаты, кВТ: 0,65;
Габариттік өлшемдері ЛхШхВ, мм: 507х410х760;
Салмағы, кг: 23.
- Бағасы: 170 560 ₸











