| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Өнімділік | 200 дана/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 920 мм |
| Ұзындығы | 852 мм |
| Ені | 520 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Ара пішіні | Таспа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 1100 Сейсенбі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
RoalMeat J280C етке арналған таспалы ара шағын шеберханаларға, асханаларға, мейрамханалар мен дүкендерге жарамды.
Жаңа піскен немесе мұздатылған ет өнімдерін, соның ішінде сүйектері бар өнімдерді кесуге арналған.
Жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алюминий қорытпасынан жасалған корпус
- Тот баспайтын болаттан жасалған плита 430
- Таспалы жайманың екі бағыттаушы дөңгелегінде шектеу бортының болуы
- Үстіңгі дөңгелектің сыртын көлденеңінен реттеу
- Өнімнің қима енінің шкаласы және қос бекіткіш пластина
- Араның биіктігін реттеу
- Қосалқы аралау дискісінің болуы
Сипаттамалары:
Үстелдің өлшемі, мм - 380х470;
Таспалы жайманың өлшемі, мм - 1650х16х0,6
Араның биіктігі, мм - 0-230;
Жайма жылдамдығы, м/сек - 15;
Орауыштың диаметрі, мм - 210;
Қосылу, В - 220;
Қуаты, кВТ - 1,1;
Габариттік өлшемдері ЛхШхВ, мм - 8520х520х920;
Салмағы, кг - 45.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
- Бағасы: 325 000 ₸










