Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 430 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Дежа көлемі | 60 л |
| Ерекшеліктері | Бағдарламалау, Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 136 кг |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 610 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 60 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL | |
| Ел: | Қытай | |
| Артикул: | B60 | |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: |
|
|
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. | |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 | |
| Тауардың коды: | н0000220549 | |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 3 | |
| Көлемі, л: | 60 |
60-та шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 2 ұру жылдамдығы 170/340 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 60 литр.
Ерекшеліктері:
- Жоғары сенімділік
- Шудың төмендетілген деңгейі
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 536 000 ₸




