| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 8 кг |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 340 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 20 л |
| Ерекшеліктері | Бағдарламалау, Алынбалы кеспектер |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 65 кг |
| Биіктігі | 760 мм |
| Ұзындығы | 515 мм |
| Ені | 430 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 20 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B20 |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 515х430х760 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 600х900х500 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000123467 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 65 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 72.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.1 |
| Көлемі, л: | 20 |
20-дағы шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье.
Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 3 ұру жылдамдығы 105/180/425 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 20 литр.
Ілмек қондырмасы нан, пицца, кондитерлік өнімдерді пісіру кезінде ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Саптама құймақтарға, вафлилерге, печеньелерге арналған сұйық қамырды илеу, тұздықтар, кремдер, езбелер және т.б. дайындау үшін жалпақ шайқағыш немесе араластырғыш қалақша қолданылады.
Миксерге арналған көпірткіш қондырма жұмыртқаны, жұмыртқаның ағын, кілегейді шайқағанда, мусстарды және т.б. пісіргенде қолданылады.,
- Бағасы: 196 500 ₸







