Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 340 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 10 л |
| Ерекшеліктері | Бағдарламалау, Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 630 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 350 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 10 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B10 |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 460х350х630 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 570х430х770 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000123473 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 45 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 52 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.37 |
| Көлемі, л: | 10 |
10-да шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 2 ұру жылдамдығы 170/340 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 10 литр.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 185 000 ₸







