Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.95 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш, Артқы жарық, Таймер |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 158 кг |
| Жалпы биіктігі | 1205 мм |
| Жалпы ұзындығы | 922 мм |
| Жалпы ені | 875 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Бу |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 922х875/940х1205 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 960х1010х1340 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 158 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 178 |
| Қуаты, кВТ: | 15.95 |
| Кернеу/жиілік: | 400 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Температура макс, С: | 270 |
| Температура мин, С: | 45 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | GN 1/1 530x325 немесе 600x400 табалар |
| Буды беру түрі: | инжектор |
- ПР сериялы инжекциялық типтегі электрлі бу конвектоматтары қоғамдық тамақтандыру саласында (мейрамханалар, дәмханалар, асханалар) гастрономиялық тағамдарды дайындауға, сондай-ақ нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Комбайн комбайндары қоғамдық тамақтандыру орындарында дербес және технологиялық желінің бөлігі ретінде қолданылады.
Электромеханикалық басқару
Әмбебап бағыттағыштар: GN1/1 гастроэмкосттарын және 600х400 наубайхана парақтарын пайдалануға болады.
Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм.
Желдеткіштің автоматты реверсі (өнімнің біркелкі пісуін қамтамасыз етеді, оның ішінде камера толығымен жүктелген кезде)
Қос желдеткіш қалақшасы (камераның бумен максималды қанықтылығын алуға мүмкіндік беретін ұсақ дисперсті шаң күйіне дейін судың максималды бөлінуін қамтамасыз етеді)
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
Бу беруді реттеу
Механикалық есік құлпы
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 122 000 ₸





