Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 250 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Ұзындығы | 645 мм |
| Ені | 500 мм |
| Өнімділік параметрлері | |
| білікшелердің ұзындығы | 400 мм |
| білікшелердің саны | 1 жұп |
| Өнімділік | 35 кг/сағ |
| білікшелердің ажырауы | 10 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | МРТ-2 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 645х500х420(440) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 690х550х550 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438101000 |
| Орындар саны: | 1 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 44.9 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 51 |
| Корпус материалы: | Тот баспайтын болат |
| Қуаты, кВТ: | 0.25 |
| СЭҚ тауарлары тобының атауы: | Тамақ өнімдерін немесе сусындарды өнеркәсіптік дайындауға немесе өндіруге арналған жабдық |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Тауарлар тобының СЭҚ ТН: | 8438 |
| Тестораскатчная МРТ-2 машинасы кондитерлік және аспаздық өнімдерді өндіру кезінде қамырдың әртүрлі түрлерін илемдеу процестерін механикаландыруға арналған. Қамырды жайғышта қамыр қозғалмайтын және қозғалмалы екі білік арқылы өтеді. Біліктердің жұмыс беті тағамдық пластиктен полипропиленнен жасалған. Біліктер арасындағы қашықтық эксцентрлік итергіштің көмегімен өзгертіледі. Машинаның биіктігі бойынша реттелетін тіректері бар. Қаптамасы - ағаш тұғырыққа орнатылған және картон қорапқа салынған. Өнімділік, кг/сағ 35 Номиналды кернеу, В 220 Номиналды ток жиілігі, Гц 50 Токтың бір фазалы, ауыспалы түрі Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,25 Илектелетін қамырдың ең үлкен жолақ ені, мм 400 Жайылатын қабаттың қалыңдығы, мм 1 - 10 Габариттік өлшемдері, мм ұзындығы - 645 ені - 500 биіктігі (max) - 420(440) Салмағы, кг 45 артық емес |
|
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 641 500 ₸




