Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Есік материалы | Шыны |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Артқы жарық |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 67 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Ұзындығы | 960 мм |
| Ені | 800 мм |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://world-technologies.satu.kz/
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 960х800х930 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 900х1000х1080 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 16 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 67 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 82.2 |
| Қуаты, кВТ: | 2 |
| Кернеу/жиілік: | 230В |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | 600х400 |
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Пісірме табақтың немесе ыдыстың түрі: 600х400 немесе GN 1/1
Деңгейлер саны - 16
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм 80
Камераның ішкі өлшемдері, мм
-ұзындығы - 845
-ені - 710
-биіктігі - 715
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 30-дан аспайды
Бөлгіш шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+30 - +60 )±5
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 427 900 ₸





