Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Биіктігі | 115 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 360 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | NS.A-923 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Суреттер: | 12259677 12259678 |
| СЭҚ ТН коды: | 8514201000 |
| Тауардың коды: | н0000217608 |
Индукциялық плита ROAL NS.A-923 үстел үсті. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Шыны керамикалық беті. Электрондық басқару панелі.
Қуаты (кВТ): 3,5
Электрондық уақыт таймері
13 қыздыру қуатының деңгейлері (400 Вт, 600 Вт, 800 Вт, 1000 Вт, 1200 Вт, 1500 Вт, 1800 Вт, 2100 Вт, 2400 Вт, 2700 Вт, 3000 Вт, 3300 Вт, 3500 Вт)
Тақырып мәліметтерін 60°C-тан 280°C-қа дейін реттеу.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 65 000 ₸






