Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 38 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 415 мм |
| Ені | 850 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Жабдық түрі | Тақта |
Техникалық сипаттамалар
| \ | |
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 415х850х860х(960) |
| Оттықтар саны: | 2 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 38 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 44 |
| Қуаты, кВТ: | 0.1 |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Жоқ |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3.5 |
-
- Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған.
Плитаның үстіңгі жағы, сорғыш және басқару пульті тот баспайтын болаттан жасалған. Плитаның негізі, тұғыры, артқы және бүйірлік қаптамалары мырышталған болаттан жасалған. Қаңқа Ст3 шаршы құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен боялған. Плита үстелінің үстіне оттықтар мен шойын торлары орнатылған.
- Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 280 000 ₸




