Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 119 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Жабдық түрі | Тақта |
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 840х850 (895)х860 (960) |
| Оттықтар саны: | 4 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 118.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 124.5 |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Иә |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.1 |
-
- Газ плитасы (ПГ) бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плита үстіндегі ыдыста дайындауға, сондай-ақ на, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және пісіруге, ұсақ даналы ұн өнімдерін пісіруге және сүзбе тағамдарын пеште пісіруге арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында өз бетінше де, құрамында да
технологиялық желілер.
Газ плитасы желілік және сұйытылған газда жұмыс істеуге арналған.
Тиісінше, ағындардың екі жиынтығымен жабдықталған.
Плитаның үстіңгі жағы, сорғыш, басқару пульттері, духовканың есігі тот баспайтын болаттан жасалған. Негіз, артқы және бүйірлік қаптамалар мырышталған болаттан жасалған. Қаңқа Ст3 шаршы құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен боялған. Плита үстелінің үстіне оттықтар мен шойын торлары орнатылған. Пеш қара металдан жасалған.
- Газ плитасы (ПГ) бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плита үстіндегі ыдыста дайындауға, сондай-ақ на, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және пісіруге, ұсақ даналы ұн өнімдерін пісіруге және сүзбе тағамдарын пеште пісіруге арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында өз бетінше де, құрамында да
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 699 000 ₸




