| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Салмақ | 28 кг |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды өнімділік | 80 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды өнімділік | 26 кг |
| Номиналды қуат тұтыну | 820 Вт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 580 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 450х300х580 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 28 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 30 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.82 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 80 |
Етті ұсақтауға арналған машиналар ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған.
Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады, ГОСТ 15150-69 бойынша UZ сәйкес плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған.
Айнымалы ток желісіне қосу үшін бір фазалы және үш фазалы конструкцияларда жасалған.
Етті ұсақтауға арналған машиналар "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді.
Орнатылған құрт редукторы машиналардың дыбыссыз, бірқалыпты және біркелкі жұмысын қамтамасыз етеді, олардың пайдалану қасиеттерін жақсартады және жұмыс ұзақтығын арттырады.
Машиналардың жұмысы барысында реттеулерді жүргізу қажеттілігі жойылады, ал ағымдағы жөндеуді орындау қажеттілігі айтарлықтай азаяды.
Пол унгердің пышақ жүйесі (1/2 УНГЕРА) S3 (кескіш пышақ, 1 крест пышақ, 1 тор)
Сипаттамалары:
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес* - 80;
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 26;
Орнатылған қуат, кВТ - 0,55;
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 0,82;
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185;
Токтың түрі - үш фазалы айнымалы;
Номиналды кернеу, В - 380;
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 187;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 450х300х580;
Салмағы, кг, артық емес - 19.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
- Бағасы: 310 000 ₸





