Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 200 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1550 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 26 кг |
| Ерекшеліктері | Қозғалтқышты үрлеу, Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ТМ-32М |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х460х430 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 610х510х480 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438500000 |
| Тауардың коды: | н0000035958 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 26 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 27.2 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.55 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 200 |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 372 300 ₸




