| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 27 кг |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 150 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Қозғалтқышты үрлеу, Резеңкеленген аяқтар |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 27 мм |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 220 мм |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 440х220х450 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 471х285х470 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 27 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 27.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.1 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 150 |
Roal ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған. Ет тартқыш өндіріске және өнеркәсіптік пайдалануға арналмаған.
Ет тартқыштың корпусы - тот баспайтын болат
Ет қабылдағыш, мойын, шнек - тот баспайтын болат
Өнімділігі 150 кг/сағ
ENTERPRISE пышақтар жүйесі ( 1 тор,1 пышақ)
Өнімділігі (МЕМСТ бойынша ет): сиыр еті 1,8 кг/мин, құс еті 3 кг/мин.
!Жабдық жұмыс циклінің ұзақтығы 10 минуттан аспайтын қайта-қысқа мерзімді режимде жұмыс істеуге арналған.
Жұмыстың әрбір 10 минутынан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут технологиялық үзіліс қажет.
!Алюминий қорытпасынан жасалған ет тартқыштың бөліктерін ыдыс жуғышта жууға болмайды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
- Бағасы: 140 000 ₸






