| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Салмақ | 83 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ашық сұр |
Техникалық сипаттамалар
|
Өндіруші: |
ПИШТЕХ |
|
Ел: |
Ресей |
|
Артикул: |
ШЭЖП-1 |
|
Кіріс кернеуі, В: |
220 |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: |
840х840(900)х1065(1085) |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: |
950х920х810 |
|
Кепілдік мерзімі: |
6 ай. |
|
Табалар (деңгейлер) саны: |
2 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг: |
83 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг: |
95 |
|
Қуаты, кВТ: |
4.8 |
|
Номиналды қуаты, кВТ: |
4.8 |
Тот баспайтын болаттан жасалған, 840х840(900)х1065(1085) мм, 1 секциялы ШЭЖП-1 электрлік пештех қуыру шкафы
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм болатын 2 науа бар. Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Камера болат қораптан, пісіру парақтарына арналған алынбалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, ал үстіңгі жағында қақпақпен жабылған. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300 °C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, тіреуішпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған.
Дайындау материалы: Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан жасалған.
Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 4,8
- Бағасы: 343 000 ₸




