Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 16 кг |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жұмыс бетінің орналасуы | Көлденең |
| Жұмыс бетінің түрі | Бұдырлы |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Жұмыс бетінің қалыңдығы | 10 мм |
| Түсі | Сұр |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
EG-821A
Предназначена для жарки мясных, рыбных и овощных блюд .
Нагрев поверхности равномерный обеспечивает качественную обработку продуктов.
Оснащена термостатом и бортиками по периметру для предотвращения разбрызгивания жира.
Технические характеристики:
- вид исполнения: гладкая поверхность
- Напряжение: 220 В 50 Гц
- мощность: 3000 Вт
- габариты (см): 55*42*23
- Размер сковородки (см): 55x35
- вес:16 кг
-
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 51 500 ₸






