Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 900 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түсі <span data-bazooka="Tooltip" data-tooltip-body=" Аспап корпусының түстік орындалуы." data-tooltip-icon-class-name="" data-bazid="15"> | Антрацит |
ҚАЗАҚСТАНДА ЖАСАЛҒАН!!!
6-оттық газ плитасы ПГТ-6П (1500*900*850 ) (ТАБИҒИ НЕМЕСЕ СҰЙЫТЫЛҒАН ГАЗҒА); Газ шығыны: - табиғи 3,7 м3/сағ; - сұйытылған 2,7 кг/сағ; шойын тор; үстел оттықтарының саны, 6 дана., шойын тор; Сұйытылған газға арналған саптамалар, НЕМЕСЕ табиғи газға; жиынтықтауыштар Түркия, құрастыру Қазақстан
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Едендік |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Антрацит |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 448 000 ₸




