Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Ені | 900 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Жабдық түрі | Тақта |
4-оттық газ плитасы ПГТ-4П (Табиғи НЕМЕСЕ сұйытылған газға) (940*900*850 ); Газ шығыны: - табиғи 2,54 м3/сағ; - сұйытылған 1,86 кг/сағ; шойын тор; үстел оттықтарының саны 4 дана.; сұйытылған газға арналған саптамалар жинағында, НЕМЕСЕ табиғи газ үшін; құрамдас бөліктер Түркия, Қазақстан ассамблеясы.
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі |
6 ай |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Негізгі | |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
| Жанармай түрлері | Газ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 336 000 ₸




