Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жабдық түрі | нейтральное оборудование |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Ені | 450 мм |
Ас үй стеллажы СКО 1500/450 (1500*450*1700) ; 4 сөрелер - тот баспайтын.болат AISI 430-
0,7 мм; тіректер - мырышталған болат – 1,5 мм; сөрелер бойлық арқалықтармен нығайтылған
қаттылық; жиналмалы және тұтас дәнекерленген нұсқа;
0,7 мм; тіректер - мырышталған болат – 1,5 мм; сөрелер бойлық арқалықтармен нығайтылған
қаттылық; жиналмалы және тұтас дәнекерленген нұсқа;
| Габариттік өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 450 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




