Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жабдық түрі | нейтральное оборудование |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Ені | 600 мм |
Жұмыс үстелі аралдық/қабырғалық СРЦП 1500/600 (1500*600*850 ) ;
жұмыс беті тот баспайтын.болат AISI 430 – 0,7 мм; үстел үсті төсеммен нығайтылған
ДСП 16 мм және көлденең қаттылық арқалықтары бар; жоғарғы жақтау және тіректер –
мырышталған болат – 1,5 мм; тұтас төменгі сөре;
жұмыс беті тот баспайтын.болат AISI 430 – 0,7 мм; үстел үсті төсеммен нығайтылған
ДСП 16 мм және көлденең қаттылық арқалықтары бар; жоғарғы жақтау және тіректер –
мырышталған болат – 1,5 мм; тұтас төменгі сөре;
| Габариттік өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 850 мм |
| Ені | 600 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




