Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 940 мм |
Электр плиталары ыдыс-аяқта ыдыс-аяқтарды дайындауға, тамақ өнімдерін шығаратын кәсіпорындарда аспаздық және кондитерлік өнімдерді өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған. Бет панелі тот баспайтын болаттан жасалады. болат AISI201. Өлшемдері мм 940*900*850
380 В, 12 кВТ.
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Номиналды тұтынылатын қуат | 12 кВТ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр энергиясы |
| Орналасқан жері | Едендік |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 Жылы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 940 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 278 800 ₸




