| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Шырын салқындатқыш |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Максималды өнімділік | 30 кг/сағ |
| Материал | Пластик |
| Номиналды қуат тұтыну | 250 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Барға арналған, HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Биіктігі | 675 мм |
| Ұзындығы | 402 мм |
| Ені | 442 мм |
Шырын салқындатқыш қос. 17 литрлік екі ыдыс
- Өлшемдері 460*445*700 мм
- қуаты - 0.3 кВТ
- Температуралық режим - 7-12 град.
- 17 л-ден 2 сыйымдылық

Шырын салқындатқыш ― бұл сусындарды салқындату, араластыру, сондай-ақ құю үшін қолданылатын жабдық. Мейрамханаларда, кафелерде, барларда, дүкендерде қолданылады. Әдетте шырын салқындатқыш шағын көлемде шығарылады, бірақ бәрібір тауарларды өте жақсы көрсетеді, келушілерді қызықтырады және сатылымның өсуіне ықпал етеді.
Міне, шырын салқындатқышты сатып алуды шешсеңіз, ескеру қажет кейбір негізгі параметрлер.
1. Құрылғының мақсаты, оны қайда пайдалануды жоспарлап отырғаныңыз және қандай сусындарды тоңазытқышта сақтау керек. Егер сіз сусындар шығаратын зауыт ашқыңыз келсе, онда сізге міндетті түрде ағынды қондырғы қажет, ал егер сусындарды құюға арналған "нүкте" жинақтаушы болса.
Егер целлюлозасы бар шырындар немесе жеміс шайлары немесе қайнатпалары салқындатылатын болса, мөлдір сұйықтықтар фонтан шырынын салқындатқышы болса, араластырудың активатор түрі бар құрылғыны сатып алған жөн.
2. Сатудың болжамды көлемі. Бір жағынан, сусынды қоқыс жәшігіне жиі толтыру ұсақ-түйек болып көрінуі мүмкін, бірақ екінші жағынан, бұл жалықтыруы мүмкін, сонымен қатар оның мазмұны дұрыс температураға дейін салқындатылмайды, өйткені контейнердің көлемі аз модельдердің қуаты аз, бұл құрылғыны сатып алу кезінде де ескерілуі керек. Құрылғы неғұрлым қуатты болса, соғұрлым ол қысқа уақыт ішінде сұйықтықты тезірек және көбірек салқындата алады.
Несие және бөліп төлеу - 0-0-24 ай
Қазақстан бойынша жеткізу
Біз орналасқан жеріміз: Алматы қ., Ангарская к-сі, 107
- Бағасы: 210 000 ₸











