| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Борттың болуы, Үстелдің үстіндегі сөре, Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 60 мм |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Ернеуі бар өндірістік үстел: 180*60*80см - металдың қалыңдығы 1 мм
Тот баспайтын болаттан жасалған өндірістік үстелдер
Олар азық-түлікті өңдеудің толық циклін орындауға арналған, қосалқы беттер ретінде пайдаланылады, оларда құрал-саймандар мен жабдықтар орналастырылады, азық-түлік кәсіпорындарының өндірістік цехтарында, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру зауыттарында, кондитерлік цехтарда, супермаркеттерде, азық-түлік дүкендерінде, кафелер мен мейрамханаларда қолданылады.
Кез келген үстелдің конструкциясы тірек қаңқасынан және функционалды үстелшеден тұрады. Өнімдермен үнемі байланыста болатын үстелдің үстіңгі тақтайларын жасау үшін тек тағамдық болат-тот баспайтын болат қолданылады. Материалдан жасалған, тот баспайтын болат, қоғамдық тамақтандыруға жарамды.
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
- Бағасы: 66 900 ₸






