| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| Шығын материалдарының түрі | Тәтті мақтаға арналған таяқшалар, Бояғыш |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 280 мм |
| Биіктігі | 470 мм |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мақсаты | Мақта кәмпиттері үшін |
Үлгі: ZH-3703
- өлшемдері: 518×518×510 мм;
- қуаты: 0,8 кВТ;
- кернеуі: 220 ― 240 V;
- таза салмағы: 15,5 кг.
Тәтті мақта-кәмпит аппараты саябақта серуендеу кезінде балалар мен олардың ата-аналарының сүйікті тағамы - мақта кәмпиттерін өндіру үшін қолданылады.
Мақта кәмпиттерін өндіруге арналған жабдықтың жұмыс істеу принципі өте қарапайым: аппаратқа қант пен хош иістендіргіштер құйылады, аппарат қантты қыздырып, балқытқаннан кейін - ол балқытылған қанттың жұқа жіпшесін шығара бастайды, ол ауада бірден қатып қалады және айналасында орналасқан алюминийден немесе поликарбонаттан жасалған ұстағыштың қабырғалары арқылы ұсталады. құрылғының жұмыс сұйықтығы. Сол жерде сатушы мақтаға арналған арнайы таяқшаны алып, үстіне хош иісті мақта кәмпитінің үлпілдек бұлтын орап алады. Өнім дайын!
Мақта кәмпиттерін өндіру бизнесі өте тиімді: 1 порция үшін 10-15 грамм қант қолданылады. Жабдықтың амортизациясына, жұмысшыға жалақы төлеуге, адам көп жиналатын жерде пункт төлеуге кеткен шығындарды есепке алғанда да, мақта-кәмпит машиналары бір айда өзін-өзі ақтайды. Бұл көше саудасының ең табысты бизнесі.
- Бағасы: 68 000 ₸







