Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Түсі | Сұр |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ұзындығы | 600 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 750 мм |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Ені | 580 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 920
Ені (мм): 610
Биіктігі (мм): 930
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220/380В
Тұтынылатын қуат: 6,4 кВТ
Номиналды жиілік: 50
Электр энергиясын тұтыну: 5.46кВТ*сағ/24
Техникалық сипаттамалар:Температуралық режим: +300С
Қосымша ақпарат:Науаның биіктігі: 12
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 193 000 ₸












