Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Толық тартылған жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Ерекшеліктері | Су төгетін түтікпен жабдықтау, Сифонмен жабдықтау |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 950 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
Негізгі сипаттамалары:
-
Жабдық түрі: Тұтас тартылған жуу ваннасы
-
Секциялар саны: 1
-
Жабдықты орнату түрі: Едендік
-
Материал: Тот баспайтын болат
-
Корпустың түсі: Тот баспайтын болат
-
Реттелетін аяқтар: Иә
- Өлшемдері: 60 х 60 х 80 см
- Тереңдігі: 23см
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 000 ₸













