| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Секциялар саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу, Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Қосымша сөрелер, Сөре |
| Дисплей | Иә |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1940 мм |
| Ұзындығы | 1260 мм |
| Ені | 710 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 800 л |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
Үлгі |
Салқындату |
Өлшемдері |
Температура диапазоны |
Термостат Түрі |
Қуат |
Көлем |
|
E4 |
Тікелей салқындату |
1260*710*1940 (мм) |
C 0...+7, 0...-18 |
Электрондық |
350W |
800 л. |
Климаттық жағдайлар технологиялық жабдықтарды орнатудың, бөлшек және көтерме сауда дүкендерінің ажырамас және салмақты бөлігі болып табылады. Барлық азық-түлік дүкендерінде, гүл сататын дүкендерде, қоймаларда, тіпті автокөліктерде рекордтық қысқа сақтау мерзімі бар тауарлар мен азық-түліктерде жабдық бар.
Климаттық қондырғылардың негізгі ажырамас міндеті - өнімнің абсолютті нақты түрі немесе түрі үшін белгіленген және жоғары температураны ұстап тұру.
Өнімнің түріне, оның көлеміне және тікелей және маңызды сақтау орнына байланысты жабдықтың бірнеше түрі ойлап табылды, олардың әрқайсысының әртүрлі температуралық жағдайларға және сақтау әдісіне маманданған сорттары бар. Ол сондай-ақ тоңазытқыш жабдықтарының тұрмыстық және коммерциялық түрлері арасындағы бөлуге бөлінеді. Біздің жағдайда бұл тағайындалған климаттық қондырғылар.
Сауда тоңазытқыш жабдықтары сақтау мерзімі шектеулі өнімдердің витриналық немесе сөрелік көрсетіліміне арналған. Жабдықтардың бұл тобы сауда залдарында орнатылады және орындаудың бірнеше түріне бөлінеді
- Бағасы: 690 000 ₸






