| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Максималды өнімділік | 30 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Барға арналған, HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 1340 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 722 мм |
Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Сипаттамасы
Ұзындығы 54 см,
ені 66 см,
биіктігі 128 см.
Тостағанның көлемі: 4,3 л
Салқындату сыйымдылығы: 20л/сағ.
Номиналды қуаты: 2200 Вт.
Салқындатқыш/Жауапты: R22/620г.
Таза салмағы: 95 кг.
Айнымалы токтың ИФХ 220 В
айнымалы ток/50 Гц.
Едендік, тот баспайтын болаттан жасалған, балмұздаққа арналған 3 рычаг, 2 секция, операциялық панель (дисплей), жылжымалы. қауіпсіздік жөніндегі нұсқаулық жапсырылған. қосу/өшіру қосқышы.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
- Бағасы: 590 000 ₸












