Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуыру дәрежесін реттеу | Иә |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 210 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пісіру уақыты | 5 мин |
Дөнер мен шаурмаға арналған контактілі гриль тостер
Байланыс гриль - тостер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мяса, балықтан, құс етінен және жартылай фабрикаттардан жасалған тағамдарды қуыруға, жылдам пісіруге және қыздыруға арналған. Өнімдерге бір уақытта 2 жұмыс бетінің әсер етуі біркелкі қуыруды қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Өлшемдері, мм: 330×310×190
- Бедерленген беттің өлшемдері, мм: 210 х 220
- Қуат: 2,2 шаршы метр;
- Кернеу: 220 Жылы;
- Таза салмақ: 16 кг.
Кітапша принципі бойынша ашылатын екі қыздырғыш беттерден тұрады.
Төменгі бөлігіне үстіңгі бөлігімен басылатын өнімдер қойылады.
Қысымды бақылау арқылы аспаз тағамды дайындау процесін жылдамдата алады. Ал бұдырлы қуыру бетінің арқасында дайын тағамдарда тәбетті және қытырлақ қыртыс алынады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 000 ₸








